Tijdens
Zie hier het verhaal van Petra Engelberts-Stamitz; Afslanker sinds begin januari en dik over de helft richting het streefgewicht. Wij zijn zo trots op Petra dat wij haar gevraagd hebben haar verhaal tot nu toe te vertellen. Met uiteraard een voor- en nu-foto erbij. Petra is een topper en wij kijken nu al uit naar de na-foto!!
Ik heb altijd gedacht dat het wel meeviel met mijn gewicht tot ik in oktober naar Cyprus ging en de 1e avond een jurkje aantrok. Ik schrok mij rot; mijn nachtmerrie was waarheid geworden ik zag eruit als een rollade. Ik moest afvallen maar hoe? Ik had nog nooit een dieet gevolgd. Door mijn zus kwam het dieetbureau Afslanken enzo in beeld die werken met het product PS. food & lifestyle. Na het advies gesprek wilde ik dit dieet wel gaan proberen. Ik woog op mijn 1e afspraak bijna 79 kilo en ik had mijn streef gewicht gezet op 65 kilo. Nu 6 weken later ben ik ruim 8 kilo afgevallen en ben ik bijna onder de magische grens van 70 kilo en het is goed vol te houden. Door de diverse producten die worden aangeboden kan ik afvallen maar toch ook lekker eten. En door de steun van mijn coach voel ik me top. En toen ik afgelopen weekend een nieuwe spijkerbroek ging kopen paste ik i.p.v. een maat 30 spijkerbroek in een maat 27 dat is dus 3 maten kleiner. Ik ben over de helft dus deze zomer kan ik mijn jurkje weer aan. Dank jullie wel dames van Afslanken enzo!!!!!!
Na 7 maanden
Na 5 maanden intensief volgen van het PS. food & lifestyle dieet ben ik eindelijk bij de finish en als extra bonus ik ben onder mijn streefgewicht gegaan. Ik moet zeggen dat alles mij ontzettend is meegevallen; natuurlijk waren er zware momenten maar met de steun van Afslanken enzo kwam ik hier zonder problemen doorheen. Sinds mijn 18 kilo gewichtsverlies voel ik me heerlijk. De complimenten die ik nog steeds krijg, de kleding die ik nu weer zonder te passen kan kopen en wat voor mij het belangrijkste doel was mij weer goed voelen in een bikini. Ik kan dit dieet aan iedereen aanbevelen: heerlijke gerechten, perfecte begeleiding en geen jojo-effect. Ik ben nu 7 maanden verder en zit nog steeds perfect op gewicht. Dit laatste komt doordat de dames van Afslanken enzo, ook nadat ik mijn doel had bereikt, zijn blijven begeleiden. Ontzettend bedankt Heidi en Joyce; zonder jullie steun was mij dit niet gelukt!